SKF Rulmanlar

ZWZ Rulmanlar

ORS Rulmanlar

TIMKEN Rulmanlar

FK Rulmanlar

TMB Rulmanlar

WBF Rulmanlar

LINK BELT & REXNORD

WTW Rulmanlar

Otomotiv Rulmanları

ZWZ Rulmanlar

Site İçin Tıklayınız:
http://www.zwz-bearing.com/english/index.asp

 

ÜNLÜ TEKNİK'in Türkiye ve bazı Doğu Avrupa ülkelerinin tek temsilcisi sıfatıyla distribütörlüğünü yapmakta olduğu ZWZ markalı rulmanları üreten WAFANGDIAN GROUP Corp. 11.000 çalışanı ile 1938 yılında kurulmuş, Çin'deki en eski ve en gelişmiş entegre rulman tesisidir.

ZWZ; dev bir kompleks içerisindeki 20 değişik fabrikasında muhtelif sanayi ve otomotiv rulmanları üretmektedir. Tamamı yüksek kaliteli 100Cr6 rulman çeliği ile üretilmekte olan ZWZ rulmanları, Çin'deki pazar lideri konumuna ilaveten dünya genelinde de büyük bir ihracat pazarına sahip bulunmaktadır.

Kalite standartlarını en üst düzeye taşımış olan ZWZ, dünyanın önde gelen rulman üreticileri  ile yatırım ortaklıkları yapmış bulunmaktadır.

ZWZ başta metalurji, demiryolları, takım tezgahları, otomotiv hub, debriyaj, slewing rulmanları olmak üzere iç çapı 5 mm'den dış çapı 6.300 mm'ye kadar değişen 13.000'in üzerinde rulman çeşitlerini Yüksek Teknoloji Park alanında kurulu yeni tesislerinde ve CNC kontrollu tezgahlar ile üretmektedir.

ZWZ'nin yüksek kalitesi, LRQA tarafından verilmiş olan TS 16949, ISO 9001 ve ISO 14001 kalite belgeleri ile kanıtlanmıştır.

Detaylı bilgi için
Tıklayınız        Ürün Kalite belgeleri için Tıklayınız

 

 

Otomotiv Yedek Parca
Rulmanlar
REVERTE Oxobio Katkı
SKF Merkezi Yağlama Sistemleri
SKF Kestirimci Bakım Ürünleri ve Servis
SKF HY-PRO Endüstriyel Filtreler
Rulman Yatakları
Manşonlar
Yağ Keçeleri
Transmisyon Kayışları
Zincirler
Zincir Dişlileri - Kasnak ve Kaplinler
Redüktörler
Mekatronik
Elektrik Motorları
 
 
 

Adres : 1202/1 Sk. No:101 / D Yener İş Merkezi 35110 Yenişehir / İZMİR  |   Tel : 0232 457 92 92 (pbx)   |   Fax : 0232 433 49 76  |   E-Posta : bilgi@unluteknik.com

Web Tasarımı: Egebilgi
© Copyright 2017
English Türkçe